0 0

Обмін та повернення товару

Ви можете повернути товар «Новою поштою» або на пунктах видачі в м.Київ вул. Закревського, 97 та м. Ірпінь вул. Антонова 7б

При поверненні товару протягом 14 днів з моменту купівлі вартість відправки оплачує клієнт. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника залежно від фактичної/об'ємної ваги та оціночної вартості товару.

Якщо ви отримали не той товар, який замовляли, товар неналежної якості або товар, що не відповідає фото на сайті, ми компенсуємо вартість відправки цього повернення з відділення.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист прав споживачів

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості 

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритам, фасону, кольору, розміру або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості впродовж чотирнадцяти днів, не рахуючи день купівлі, якщо триваліший термін не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості здійснюється якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Перелік товарів, які не підлягають обміну(поверненню) по підставах, відмічених в цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір і отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж. Продавець зобов'язаний в день надходження товару у продаж повідомити про це споживачеві, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем здійснюються виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а у разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж впродовж семи днів.

Рассказать друзьям!