0 0

Доставка

Доставка Вашого замовлення по м. Київ:

Курьер у дома - Home | FacebookКур'єрська доставка по Києву при замовленні на суму від 5000 грн здійснюється безкоштовно. Вартість доставки замовлення на суму менше 5000 грн складає 50 грн.

Доставка здійснюється щодня крім неділі, більш детальнішу інформацію (дата, час) надає менеджер при підтвердженні замовлення.

Якщо Ви замовили товар до 11.00, то доставка може бути в той же день, або на наступний, для деяких груп товарів термін доставки може збільшитися (залежно від наявності вибраного товару на складі). 

Кур'єро товар не збирає!!!

Самовивіз з пункту видачі:

Что такое самовывоз?. Статьи компании «Troynik.kiev.ua - отопление и  водоснабжение, Киев»Ви можете забрати Ваше замовлення в пунктах видачі за адресами: 

м. Київ вул. Закревського, 97 та м. Ірпінь вул. Антонова 7б після підтвердження менеджером.


 В регіони України:

Доставка товарів здійснюється  транспортними компаніями 

"Нова пошта"Новая Почта» перестанет использовать пенопласт — MISTO "Justin"Файл:Logo justin.png — Википедия "Укрпошта"В Николаеве «Укрпошта» вовремя не информирует своих клиентов о получении  посылки | Николаевские Известията за їх тарифами.

На складі служби кур'єрської доставки("Нова пошта", "Justin", Укрпошта.) обов'язково перевіряйте комплектацію товару, наявність зовнішніх ушкоджень упаковки і дефектів виробу. Ви в праві відмовитися від отримання товару на місці, без додаткових витрат з Вашого боку.

У разі виявлення дефектів товару поза складом перевізника:

 Відповідно до чинного законодавства України, "Закон по захисту прав споживачів. Стаття 8", Ви маєте право здійснити повернення товару в течії повних 14-ти календарних днів з моменту купівлі. Повернення товару, дефект якого виявлений поза складом служби кур'єрської доставки, здійснюється покупцем за власні грошові кошти, у розмірі встановленого тарифу доставки на сьогодні за допомогою компанії-перевізника, або власними силами.

Рассказать друзьям!